Simon Gate vas

Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas
Simon Gate vas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Simon Gate, Orrefors, 1930-tal, pressglas, reliefdekor, signatur Orrefors GP 14, höjd 16,5, diameter 19 cm

Mindre nagg

103014

2011-09-26