Tibetanska tankor

Tibetanska tankor
Tibetanska tankor
Tibetanska tankor
Tibetanska tankor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TANKA, 2 st, Tibet, troligen 1800-tal, 68 x 44 cm resp 90x58 cm

skador och veck

103011

2011-09-27