Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TANKA, 2 st, Tibet, troligen 1800-tal, 68 x 44 cm resp 90x58 cm
skador och veck
103011
2011-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här