Karl Andersson oljemålning
2011-09-25
102997
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERSSON, Karl (1899-1977): Interiör, signerad o daterad -66, olja på duk, 45X54 cm