Schachmanov oljemålning
2011-09-25
102905
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tora läsande man, signerad Schachmanov, olja på duk, 29x24 cm