Bonadsmålning Småland

Bonadsmålning Småland
Bonadsmålning Småland
Bonadsmålning Småland
Bonadsmålning Småland

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONAD, del av, Småland, Ås-gruppen, målad på väv, motiv föreställande "Bröllopet i Kana", 79x129 cm
Proveniens: Hövdinge, Flen

Skador och slitage

102858

2011-09-24