Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, silver, franska stämplar, 1800-talets andra hälft, niellodekor med jaktmotiv, invändigt förgylld, längd 9,5 cm

102850

2011-09-24