Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, silver, franska stämplar, 1800-talets andra hälft, niellodekor med jaktmotiv, invändigt förgylld, längd 9,5 cm
102850
2011-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här