Stola mässhake

Stola mässhake
Stola mässhake
Stola mässhake
Stola mässhake

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLA, MÄSSHAKE, del av, 1700/1800-tal, siden, båda med ymniga broderier delvis i metalltråd, delvis i silke, stolans längd 226 cm, del av mässhake 120x82 cm

Skador

102829

2011-09-24