Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVUR, England, 1700-tal, mahognyfanér, urtavla med figurmåleri, höjd 206 cm
Skador, renoverat, glas med spricka
102774
2011-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här