Böcker om rosor och trädgård

Böcker om rosor och trädgård
Böcker om rosor och trädgård
Böcker om rosor och trädgård
Böcker om rosor och trädgård

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSLITTERATUR, ROSOR, ca 80 st, mest 1900-tal, även några 1800-tal, på liten vagn

Några nötta, enstaka skador

102762

2011-09-25