Alfred Banner oljemålning
2011-09-23
102742
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BANNER, Alfred 1800/1900-tal: Får på äng, signerad och daterad 1910, olja på duk, 22x29 cm