Garnityr i 18 k guld bergkristall

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

HÄNGE med stavformad kedja, ÖRHÄNGEN, 1 par, skruvsystem, RING, 18 k guld, bergkristaller, stämplade Heribert Engelbert/Stigbert, Stockholm 1940-talets slut, ringstorlek 16 mm

Kedja ej stämplad Stigbert

102718

2011-09-24