Vägglampett nyrokoko

Vägglampett nyrokoko
Vägglampett nyrokoko

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPETT, för 2 ljusarmar, 1800-tal, nyrokoko, förgylld, 62x55 cm

Ljusarmar saknas

102706

2011-09-23