Anders Pehrson takarmatur
2011-09-23
102695
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, Anders Pehrson, Åhus, 1970-tal, krom och glas, höjd 52 cm
nagg