Olle Nyman olja trädstammar
2011-09-25
102694
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Trädstammar, signerad och daterad O. Nyman -40, olja på pannå, 48x63 cm