Gunnar Norrman torrnål
2011-09-25
102692
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005) "Pinjer", signerad och daterad 1976, 10/15, torrnål, 14,5x19 cm