Gunnar Norrman litografi
2011-09-25
102690
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005) Trädkronor, signerad och daterad 1973, 9/30, litografi, 10,5x14 cm