Einar Jolin portfölj med 8 färgliotgrafier
2011-09-25
102685
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Portfölj med 8 färglitografier (av ursprungligen 10), signerade och numrerade Jolin 100/360, bladstorlek 76x53 cm, motiv från Stockholm och Mariefed, utgiven av A. H. Grafik, Stockholm 1976