Bengt Fransson oljemålning
2011-09-23
102683
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (f. 1935): Kvällsflanörer i staden, signerad, olja på duk, 35x27 cm