Gösta Bohm oljemålning
2011-09-23
102674
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOHM, Gösta (1890-1981): Par i trädgården, signerad, olja på pannå, 25,5x32,5 cm