Meissen figurgrupp
2011-09-24
102650
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FIGURGRUPP, Meissen, figurgrupp, märkt Meissen samt A 29, höjd 21 cm
Nagg och lagningar