Ulrica Hydman Vallien carborundum
2011-09-25
102619
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV, numrerad 38/100, färgcarborundum, 73x65 cm