Sven Lidberg litografier
2011-09-23
102613
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st.: Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5, oramade