Cornelis Corneille färglitografi
2011-09-24
102609
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, 2000, signerad och numrerad 220/250, färglitografi, 91x138 cm