Cornelis Corneille färglitografi
2011-09-24
102607
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, 2000, signerad och numrerad 34/200, färglitografi, 91x138 cm