Gerhard Wihlborg oljemålning
2011-09-23
102568
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WIHLBORG, Gerhard (1897-1982): Modell, signerad och daterad 19, olja på duk, 81x65 cm