Marie Erkers Persson blandteknik
2011-09-23
102561
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERKERS PERSSON, Marie, (samtida): Motiv från Dalarna, signerad och daterad 1983, blandteknik, 35x49 cm