Olle Krantz oljemålning
2011-09-23
102553
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999), Flicka med blommor, signerad och daterad Olle Krantz -62, olja på duk, 79x65 cm