Ljusstakar 1 par tenn
2011-09-23
102538
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, empire, 1800-tal, senare förnicklade, höjd 11,5 cm
Skador, bucklor