Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, empire, 1800-tal, senare förnicklade, höjd 11,5 cm
Skador, bucklor
102538
2011-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här