Ljusstakar 1 par tenn

Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, empire, 1800-tal, senare förnicklade, höjd 11,5 cm

Skador, bucklor

102538

2011-09-23