Roland Svensson blandteknik
2011-09-22
102523
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Skiss till målning för Bore III", signerad o daterad Roland S Åbo 1952, blandteknik, 21x58 cm
Fläck