Herrfickur Mermod Freres 14 k

Herrfickur Mermod Freres 14 k
Herrfickur Mermod Freres 14 k
Herrfickur Mermod Freres 14 k
Herrfickur Mermod Freres 14 k

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MERMOD FRERES, herrfickur, omkring 1910-tal, ankargång, savonettboett av guld 14 k, monogram KW, diameter 53 mm

Kantbucklor, smärre slitage

102520

2011-09-25