Erik Tryggelin oljemålning
2011-09-23
102517
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Brudpar i park, signerad och daterad E. Tryggelin 1/9 1917, olja på duk fäst på pannå, 16,5x23 cm