Oljemålning adelsdam
2011-09-22
102509
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1850): Adelsdam, olja på duk, 61x50 cm
Duklagningar