Oljemålning porträtt
2011-09-22
102508
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt, olja på duk, 78x62 cm
Dubblerad duk, retuscher