Sven Jonson litografi
2011-09-22
102504
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONSON, Sven (1902-81): Surrealistiskt landskap, signerad Sven Jonson, 192/360, färglitografi, 60x90 cm