Damarmbandsur i 18 k vitguld

Damarmbandsur i 18 k vitguld
Damarmbandsur i 18 k vitguld
Damarmbandsur i 18 k vitguld
Damarmbandsur i 18 k vitguld

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 18 k vitguld, Girard Perregaux, integrerad länk, längd 17, total vikt ca 44,5 g

Armband med lagning och skador

102474

2011-09-20