Rikard Lindström oljemålning
2011-09-27
102470
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Vid Ornö, Stockholms skärgård, signerad och daterad Rikard Lindström, Mars 1907, olja på duk, 62x92 cm
Mindre tryckskada