Pokal med lock 1800-tal

Pokal med lock 1800-tal
Pokal med lock 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

POKAL, med lock, 1800-talets slut, etsad dekor, höjd 25 cm

102451

2011-09-27