Fat kantonporslin Kina

Fat kantonporslin Kina
Fat kantonporslin Kina
Fat kantonporslin Kina
Fat kantonporslin Kina

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, kantonporslin, Kina, 1800-tal, diameter 48 cm, spricka, nagg

102450

2011-09-23