Ivar Morsing oljemålning
2011-09-20
102422
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (född 1919-2009):"Stranden", signerad och daterad I Morsing 65, olja på pannå, 25x40