Med etsningar av Munch och Zorn

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRUCK, HERMANN, Die Kunst des Radierens, 2:a upplagan, Berlin 1912, etsning Max Liebermann - Edvard Munch - Hermann Struck - Anders Zorn - Paul Baum, litografi Max Slevogt, svart originalpappband

Bandet skadat

102398

2011-09-22