Oljemålning flickporträtt
2011-09-22
102356
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på pannå, 29x25 cm