Oljemålning segelfartyg
2011-09-23
102353
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Segelfartyg, signerad, olja på pannå, 49,5x34,5 cm