Bordspegel i rokoko av Nils Sundström

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPEGEL, Stockholmsarbete i rokoko av Nils Sundström, signerad NS under krona, förgylld, 45x30 cm

102349

2011-09-22