Ropsten från Lidingö
2011-09-22
102333
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, "Ropsten från Lidingö", akvarell, signerad, ca 1890-1900, ca 23,5x32,5 cm
Liten fläck övre del