Oljemålning
2011-09-22
102316
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Filosofen, olja på duk, 32x23 cm