Lars Boethius oljemålning
2011-09-23
102315
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, 77x60 cm
Märke