Ivar Morsing oljemålning
2011-09-21
102287
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): "Stormdag", signerad I. Morsing, olja på duk, 100x95 cm