Lugi Benzoni glasskulptur

Lugi Benzoni glasskulptur
Lugi Benzoni glasskulptur
Lugi Benzoni glasskulptur
Lugi Benzoni glasskulptur
Lugi Benzoni glasskulptur
Lugi Benzoni glasskulptur

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BENZONI, Luigi (född 1956): Volto, glasobjekt, signerad och daterad 2001, 32x24 cm

102268

2011-09-21