Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, porslin, för 4 ljus vardera, delvis förgyllda med dekor av blommor, 2 delad, höjd 38
mindre nagg
102266
2011-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här