Kandelabrar porslin

Kandelabrar porslin
Kandelabrar porslin
Kandelabrar porslin
Kandelabrar porslin
Kandelabrar porslin
Kandelabrar porslin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, porslin, för 4 ljus vardera, delvis förgyllda med dekor av blommor, 2 delad, höjd 38

mindre nagg

102266

2011-09-20