Carlo Fontana brons
2011-09-20
102255
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FONTANA, Carlo (1865-1956): Örn, signerad och daterad 1913, brons, höjd 30, längd 76, dedikerad etsning medföljer